GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Kaffeservis 7884672
nr 788 4672
Kaffeservis
15 del, 60/70-tal
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 18:04:03
26/10 11:11:36
100 kr
29/10 11:12:16